• Demirdöküm Servisi

BUZDOLABI

Buzdolabı Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Çamaşır Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

BULAŞIK MAKESİ

Bulaşık Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KLİMA

Klima Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KOMBİ

Kombi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE
Demirdöküm Servisi - Demirdöküm Onarımı - Demirdöküm Bakımı - Demirdöküm Montajı - Demirdöküm Teknik Servisi

Demirdöküm Servisi - 0850 303 36 30 - HEMEN ARAYINIZ

1982 yılında İstanbul’da kurulan ve ısıtma ve iklimlendirme sektöründe lider olarak faaliyet gösteren Demirdöküm Özel firmamız kurulduğu yıldan bu yana ülkemizin sanayisi ve müşterilerimizin memnuniyeti için sürekli en iyi hizmeti sunmaktadır. Ülke ekonomisine bir çok yeni yatırımlar ile katkıda bulunmuş ve tüketicilere üstün teknolojili ürünleri sunmuştur. Isıtma sektöründeki birçok yeni cihaz ve üstün teknoloji olarak üretilmiş cihazları Demirdöküm firmamız ülkemiz insanlarına ulaştırmıştır. Firmamız mühendislik altyapısı güçlü, kuvvetlitli yaygın bayi ağı ile ürün satışlarını müşterilerine ulaştırmaktadır. 
Demirdöküm’ün Ülkemizde Sunduğu İlkler
 İlklerin firması olarak faaliyetlerini gerçekleştiren Demirdöküm firması Türkiye’de ilk sayılabilecek birçok ürünleri piyasaya ve müşterilere sunmuştur. Bu ilk sayılabilecek ürünlerden bazıları şunlardır : 

İlk döküm radyatör
İlk panel radyatör
İlk şofben
İlk kombi
İlk yoğuşmalı kombi
İlk gaz yakıtlı soba
İlk Rollbond Solar kollektör
İlk dekoratif klima 

Demirdöküm İletişim Hizmetleri

Isıtma ve iklimlendirme sektöründe önde gelen Demirdöküm firması kaliteli ve güvenli olarak sunduğu iletişim hizmetleri ile de müşterilerimiz arasında adından söz ettirmektedir. Ülkemizin her yerinde bulunan geniş iletişim ağı ile ürünlerimizde meydana gelebilecek sorunlara anında müdahale edip müşterilerimizin mağdur olmasını engellemekteyiz. Demirdöküm müşteri hizmetlerini arayarak meydana gelmiş olan sorunlara uzman ekibimiz en kısa zamanda dönüş yapıp sorunları çözmektedir. 

Demirdöküm Ürünleri 
Isıtma ve iklimlendirme alanına ait pek çok yeni ürünleri üretmiş olan Demirdöküm firmamız her yıl yeni teknolojik ürünleri piyasaya sunmaya devam etmektedir. İşte üstün teknolojili ve kaliteli ürünlerden bazıları : 

Migo akıllı termostat
Atromix Duvar Tipi Yoğuşmalı Kombi 
Nitromix Duvar tipi Hermetik Yoğuşmalı Kombi 
Demirdöküm Atron
Demirdöküm Adonis

Etiket : Demirdöküm Klima Servisi, Demirdöküm Kombi Servisi, Demirdöküm Servisi, Demirdöküm Servisleri, İstanbul Demirdöküm servisi

Müşterilerimiz

NE DİYOR?

TIKLA ARA
WHATSAPP